Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

 

REGULAMIN

 1. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 15.00, a kończy o godzinie 11.00.

 2. Osoby niezameldowane mogą przebywać na terenie domu w godzinach od 7.00 do 22.00, po wcześniejszym zgłoszeniu tego faktu w recepcji.

 3. Nie ponosimy odpowiedzialności z tytułu utraty lub uszkodzenia pieniędzy, kosztowności oraz innych przedmiotów wartościowych.

 4. Cisza nocna obowiązuje od godziny 22.00 do 6.00, w tym czasie osoby korzystające z usług mają obowiązek tak się zachowywać, aby nie zakłócać spokoju innych Gości.

 5. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w pokojach: grzałek, żelazek i innych urządzeń elektrycznych niestanowiących wyposażenia pokoju. Nie dotyczy to ładowarek i zasilaczy RTV oraz komputerowych. Nie wolno rzucać niedopałków od papierosów i zużytych zapałek do koszy na odpadki; wnosić i przechowywać materiałów łatwopalnych, żrących lub wydzielających przykrą woń; palić papierosów w pokoju. Na wyposażeniu obiektu są żelazka i deski do prasowania, które można używać w pokojach, jednakże po skończonym prasowaniu należy je bezzwłocznie odnieść na miejsce skąd zostały wypożyczone.

 6. Gość ponosi pełną odpowiedzialność  materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów, wyposażenia i urządzeń technicznych powstałe z winy jego lub odwiedzających go osób.

 7. W przypadku naruszenia postanowień regulaminu możemy odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która je narusza. Osoba taka zobowiązana jest do zapłaty za poczynione uszkodzenia i zniszczenia oraz opuszczenia terenu obiektu.  

 8. Przedmioty osobistego użytku pozostawione w pokoju przez wyjeżdżającego Gościa będą odesłane, na jego koszt, na wskazany adres. W przypadku braku dyspozycji, po 3 miesiącach zostaną wyrzucone.

 9. Warunkiem pełnej rezerwacji jest wpłata zadatku w kwocie ceny jednodniowego pobytu na konto podane SMS, mailowo lub telefonicznie przez osobę dokonującą rezerwacji.

 10. Zasada zwrotu zadatku wpłaconego przez Gości – odwołanie rezerwacji najpóźniej do 4 tygodni przed rezerwowanym terminem. W innym przypadku zadatek przepada.

 11. Rozliczenie za pobyt następuje w dniu przyjazdu.

 12. Przyjazd Gościa po terminie nie zwalnia go z zapłaty za cały pobyt. W przypadku spóźnienia Gościa trwającego dłużej niż jedna doba, rezerwacja uznawana jest za nieważną.

 13. W przypadku wcześniejszego wyjazdu Gościa, należność za cały pobyt nie ulega zmianie.

 14. W przypadku przyjazdu do danej kwatery mniejszej ilości osób, niż ustalono podczas rezerwacji, cena noclegów nie będzie obniżana, chyba, że będzie możliwość zamiany pokoju na mniejszy.

 15. Niniejszy regulamin jest umową zwartą między stronami. Gość zgadza się z warunkami umowy w chwili wpłacenia zadatku lub w momencie zapłaty na miejscu całości należności, jeżeli zadatek nie był wymagany.
 16. Ceny podane w serwisie internetowym mają charakter informacyjny, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.